Nadační fond Avast od svého vzniku v roce 2010 využívá finance darované společností Avast a čas i talent, jimiž přispívají její zaměstnanci. Přímo i nepřímo tak podporuje komunity po celém světě a šíří hodnoty, které považuje za důležité pro smysluplný a svobodný život. Základní hodnotou je pro Nadační fond Avast právo každého člověka rozhodovat se o jeho prožití od začátku do konce. Proto se zaměřuje na péči o lidi na konci jejich života i na pomoc rodinám dětí s postižením a zasazuje se o lepší, účelnější systém vzdělávání.

 

Právě kvalitní a moderní vzdělání vnímá Nadační fond Avast jako základ pro to, aby mohla nová generace uspět v 21. století. V rámci svého vzdělávacího programu Učíme se spolu podporuje inovativní odborníky i projekty různých zaměření. Usiluje také o zdravé a ucelené používání technologií napříč společností. S Avastem sdílí záměr rozvíjet novou generaci odborníků na kyberbezpečnost a přispět k tomu, že každý bude v online prostředí v bezpečí.

 

Slovo spolu je pro nás důležité. Věříme, že jen společnými silami je možné prosazovat změny i nové přístupy ke vzdělávání a dosáhnout hmatatelných výsledků, Eduzměna je pro nás nástrojem, jak tuto vizi uskutečnit.